Re:Re: Kronometer Hrastnica 2014 (8. GP)

Home Forums Tekmovanja Kronometer Hrastnica 2014 (8. GP) Re:Re: Kronometer Hrastnica 2014 (8. GP)

#34364
sixforsixfor
Participant

TOČKE

KOLESARJENJE – kronometer
»HRASTNICA 2014«

NOSILEC tekmovanja: Občina ŠKOFJA LOKA
Trasa tekmovanja: PUŠTAL – dolina HRASTNICE
ORGANIZATORJA : Športna zveza Šk. Loka, OMIKRON PLUS

TOČKE za VSE ekipno uvrstitev – MOŠKI:

DOSEŽENO
MESTO
EKIPE SKUPNA UVRS.za TOČKE
DOSEŽENE
TOČKE

1. PREVOZI PEČELIN I. ekipa 1 100
2. ACRO CAFFE I. ekipa 2 90,0
3. LTH CASTINGS 3 80,0
4. STARMAN 4 70,0
5. KLEPARSTVO REŠEK 5 60,0
6. ACRO CAFFE II. ekipa — —
7. PREVOZI PEČELIN II. ekipa — —
8. GORENJSKA PREDILNICA 6 50,0
9. DOMEL 7 40,0
10. DRU. UPOKOJENCEV ŠK. LOKA I. ek 8 30,0
11. OBČINA ŠK. LOKA 9 20,0
12. BRINOX 10 10,0
13. DRU. UPOKOJENCEV ŠK. LOKA II. ek — —
14. DRU. UPOKOJENCEV ŠK. LOKA III. ek — —
15. KOLOKA 200 + — —

TOČKE za VSE ekipno uvrstitev – ŽENSKE:

DOSEŽENO
MESTO
EKIPE SKUPNA UVRS.za TOČKE
DOSEŽENE
TOČKE

1. PREVOZI PEČELIN I. ekipa 1 20
2. PREVOZI PEČELIN II. ekipa — —
3. DRU. UPOKOJENCEV ŠK. LOKA I. ekipa 2 20
4. LTH CASTINGS 3 10
5. DRU. UPOKOJENCEV ŠK. LOKA II. ekipa — —

ekipni REZULTATI
kronometer
moške ekipe

1. mesto: Prevozi Pečelin I. 6 točk
Št. Štev Priimek Ime Cas
4 Jugovic Sandi 00:08:37.70
3 Prevodnik Izidor 00:08:43.92
2. mesto: Acro Caffe 10 točk
16 Bergant Blaž 00:08:37.71
22 Malus Miha 00:08:49.91
3. mesto: LTH Castings I.ek. 13 točk
12 Maretič Žiga 00:08:44.68
13 Draksler Andrej 00:08:58.22
4. mesto: Starman 27 točk
11 Bertoncelj Uroš 00:09:20.57
10 Luznar Sebastja 00:09:38.62
5. mesto: Kleparstvo Rešek 28 točk
1 Rešek Rado 00:09:20.37
5 Kalan Brane 00:09:58.76
6. mesto: Acro Caffe II. 32 točk
17 Hažič Miran 00:09:21.38
21 Tratnjek Blaž 00:10:28.92
7. mesto: Prevozi Pečelin II. 32 točk
47 Pečelin Pavel 00:09:23.98
18 Seme Aleš 00:10:10.78
8. mesto: Gorenjska Predilni. 37 točk
25 Oter Mitja 00:07:55.29
50 Anžiček Bojan DNS
9. mesto: Domel 42 točk
45 Marguč Janez 00:09:34.16
43 Torkar Matjaž 00:11:15.04
10. mesto: DU Škofja Loka I.ek 46 točk
40 Hafner Franc 00:10:30.16
32 Gaber Jože 00:11:02.18

»HRASTRNICA 2014«

11. mesto: Občina Šk. Loka 46 točk
7 Radinja Tine 00:09:38.87
6 Ješe Miha 00:11:54.60
12. mesto: Brinox – Koloka 47 točk
27 Križnar Ožbej 00:10:36.91
29 Starman David 00:10:43.21
13. mesto: DU Škofja Loka II. 58 točk
30 Frelih Drago 00:11:38.35
33 Rupar Franci 00:12:01.40
14. mesto: DU Škofja Loka III. 64 točk
31 Korenčič Brane 00:12:02.83
34 Pintar Mirko 00:14:53.63
15. mesto: Koloka 200+ 61 točk
14 Jelovčan Tomaž 00:11:10.58
15 Maretič Matjaž DNF

ekipni REZULTATI
kronometer
ženske ekipe

1. mesto Prevozi Pečelini I. 3 točke
St. stev. Priimek Ime Cas
48 Pečelin Mojca 00:10:43.97
2 Rešek Mojca 00:10:49.11
2. mesto Prevozi Pečelin II. 10 točk
8 Luznar Tatjana 00:11:11.52
9 Maretič Lara 00:13:11.55
3. mesto DU Škofja Loka I. 11 točk
36 Anželj Jožica 00:12:03.04
35 Ušeničnik Tina 00:12:55.49
4. mesto LTH Castings 12 točk
23 Jelovčan Hermina 00:11:42.78
24 Seme Katja 00:13:31.41
5. mesto DU Škofja Loka II. 19 točk
37 Bešter Jana 00:15:41.20
38 Hafner Erika 00:16:50.44