Treningi moči tekom zime

Home Forums Splošno Treningi moči tekom zime

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #43414
    majac
    Participant

    Treninge Bodi v formi na Trati poznam in so res super! Je pa obvezno treba vsaj 2x tedensko, ce zelis da se vsaj malo pozna. Jst sm za!

    #43415
    Jure
    Keymaster

    Jst sm tud za. Bi blo pa fajn ja če bi se dal 2x na teden.

    #43420
    MaZi
    Keymaster

    Dejte malo narest reklame, da vidmo, če sploh sestavimo skupino vsaj 10ih, da bi lahko sploh imeli vadbo.

    Tisti, ki ste pa za, se pa seveda napišite na forum 🙂

    #43430
    brane
    Participant

    Karmen
    Brane
    Jaz bi bil zadovoljen z 1 x tedensko (stvar dogovora) saj je sezono kar dolga, pa tud dost je ostale rekreacije (trenažer, smučarski tek, tek, pa še mal doma)

    #43467
    MaZi
    Keymaster

    Je še kakšen kandidat? Trenutno nas ni dovolj, da bi sploh sestavili eno skupino.

    #43471
    Jan Korenč
    Participant

    Jst sm za 🙂 (2x na teden)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.