Home › Forums › Tekmovanja › GP 2016 in jokerji
- This topic has 78 replies, 14 voices, and was last updated 9 years, 5 months ago by
MaZi.
-
AuthorPosts
-
5. May 2016 at 07:41 #42082
MaZi
KeymasterPonavljam, zbor je Na Štengah ob 17ih za fante, dekleta ob 16:45 na Pahovcu.
Še eno opozorilo…
Skupinski “štart” je pri gasilskem domu v Vrzdencu. Prosim pazite na spustu iz Lučin saj cesta ni zaprta! Dirka se na klanec gor 🙂Seveda je povsem odveč ponovit, da je čelada obvezna!
6. May 2016 at 18:23 #42084MaZi
KeymasterNova lestvica: http://www.kovinoplastikabergant.si/kolesarstvo/kolesarski-gp/
Punce dejte napisat kako ste se razvrstile 🙂
6. May 2016 at 18:30 #42085MaZi
KeymasterPoleg rezultatov se pa tukajle nalagajo še slike iz 1. in 2. GPja…
http://www.kovinoplastikabergant.si/galerija/6. May 2016 at 20:05 #42088hema
KeymasterPunce: Mojca P.
Katja
Tatjana
Hermina
Darja6. May 2016 at 20:24 #42089hema
KeymasterO joj….Mojca oprosti. Hotela sem napisat Mojca R. In ne Mojca P. Torej prav je Mojca Rešek!
31. May 2016 at 12:16 #42162MaZi
KeymasterV četrtek, 2.6.2016, je na sporedu 3. Koloka GP – kronometer do Naceta.
Zberemo se ob 16:30 na Pahovcu, da razdelimo štartne številke. Številke bomo razdelili po principu kdor prej pride, prej melje. Najprej ženske nato moški.
Ženski štart bo ob 16:45, takoj za zadnjo žensko štartajo moški. Štarti poteka na eno minuto. Vožnja v zavetrju je prepovedana.
31. May 2016 at 15:41 #42164MaZi
KeymasterZa četrtek bi z veseljem sprejel vsaj dva prostovoljca (prostovoljki), ki ne bosta tekmovala na GP-ju, da bi skrbela za merjenje časa. Eden spodaj, ki bi spuščal tekmovalce na eno minuto in drugi zgoraj, ki bi zapisoval prihode tekmovalcev v cilj na Nacetu.
ANYONE? 🙂
Mislim, da se je ena kandidatka že javila…hvala 🙂
31. May 2016 at 15:56 #42165Katja
ParticipantMe še od drugega gp-ja nimamo rezultatov. 😉
1. June 2016 at 07:33 #42166MaZi
KeymasterZdej so pa tud v razpredelnici vaši rezultati…ampak kandidatov za pomočnike pa še zmeri nimam dost 🙄 🙁
-
This reply was modified 10 years ago by
MaZi.
1. June 2016 at 10:17 #42168hema
KeymasterJoj, žiga jaz sem se zmotila in sem namesto R. vtipkala P. Torej ,prva je bila Mojca Rešek. ( pa še jokerja ima) Mojce Pečelin pa ni bilo. Sem nspisala en post niže pa si najbrž spregledal. Se opravičujem vsem.
1. June 2016 at 15:50 #42169MaZi
KeymasterSe opravičujem… 🙂 Popravljeno 🙂
Ampak še kakšnega kandidata za pomoč jutri pa še vedno čakam 🙁
2. June 2016 at 08:35 #42172MaZi
KeymasterKoloka časti nogavice, če pride kdo pomagat…hvala, hvala 🙂
2. June 2016 at 12:12 #42173matjazm
ParticipantČe ni časomerilcev, a bo potem navadni GP ❓
2. June 2016 at 21:59 #42174TomazJ
ParticipantPodn od podna da nismo odpelal GP-ja. Naš moto je bil GP v vsakih razmerah. Na morje smo šli v dežju pri treh stopinjah in snegu na Rovtah tle, pa zaradi dveh traktorjev odpade GP. Ratal smo en razvajen folk…… brez veze…. lahko noč.
PS:
O tistem da je KOLOKA huda …….. danes je bila eno cmeravo dete… CUROKAPARJI so se postarall!!!!!!!2. June 2016 at 23:04 #42175TomazJ
ParticipantEdini zmagovalec danes je Sandi ker je dobil dvojne pike za vloženega JOLIJA.
-
This reply was modified 10 years ago by
-
AuthorPosts
- You must be logged in to reply to this topic.
