Včerajšnji deževni dan je bil kot nalašč za piknik in malo manj primeren za tekmo.
Zato čestitke vsem udeležencem Juriša na Vršič, ki so se ga udelelžili kljub slabim vremenskim razmeram: Sandiju, Tomažu, Branetu, Izatu, Anžetu, Juriju, predvsem pa Lari, ki si je z včerajšnjo tekmo zagotovila 2 mesto v tekmovanju Pokala Schneekoppe.
Dan smo nadaljevali pri Izatu in Darji s piknikom. Hvala vsem za lepo popoldne in večer. Vsem, ki ste pomagali pri pripravi piknika. Teti, dediju in babici Maretič za pivo in piškote. (seveda Mojci za njen prispevek). Organizatorjem tekmovanja v namiznem tenisu, kot tudi darovalcu “prehodne” nagrade Sandiju.
Bilo je lepo.
Se vidimo.