Home › Forums › Kolesarske turce, opisi poti … › Peroj v aprilu 2013
- This topic is empty.
-
AuthorPosts
-
15. April 2013 at 09:02 #33042
iza
ParticipantHvala vsem za super vikend!!! Zares lepo in hudo!!!!
Pravkar še na snegu pa že na morju!!!!16. April 2013 at 09:33 #33043iza
ParticipantPa še kratko poročilo
V soboto zjutri smo imeli zbor kar v Zamorcu. Štartali smo ob 7-ih in še v suhem vremenu po mokri cesti. V Gor. Vasi je začel dež, v Rovtah smo se tresli pri 3-eh stopinjah in kar zelo deževnem vremenu. Spust je bil mrzel k svina in ves čas je padal dež. V kačjih ridah Tomažu poči guma , ki jo s trdimi prsti zamenja in nadaljujemo naprej proti Postojni kjer se je že zjasnilo in cesta je bila suha. Nadaljujemo do naslednjega defekta v Divači, zamenjamo gumo in potegnemo še do Kozine kjer so nas kelnarce preoblekle. Pol pa v kratkih dresih šibamo dalje . Pravi boj se odvije malo pred Pazinom kjer je 64 testiral udeležence na klanec, na vrhu se vsi počakamo in skupaj nadaljujemo do Rotonde, kjer spijemo zasluženo pivo. Sledi hitra razpeljava do Fažane kjer obrenmo še dva pivota.Na parceli pri Sandiju in Andreji smo se okrepčali z raznimi mesnimi in tekočimi dobrotami.
V nedeljo pa odpeljemo tud lepo rundo Fažana-Barban-Žminj-Rovinj-Bale-Fažana (94km).
Enako rundo so odpeljale tudi punce.
V Rovinju spijemo pivo in se vrnemo k 64-ju na parcelo, kjer nas že čaka južna in pivo.Blo je res super!!!
16. April 2013 at 10:18 #33044hema
KeymasterLepo tole, bravo.
Men se je pa čudno zdelo kako, da nisva nikjer srečavala nobenih kolokovcev ko sva se vozila tu okrog. 😛16. April 2013 at 18:51 #33045sixfor
ParticipantPočena guma drugič

Sonce Kozina kava…

Fažana Titova riva

Lačni
17. April 2013 at 17:58 #33046iza
ParticipantŠe nekaj lepih utrinkov iz ISTRE
[attachment=0:1wicihnq]IMG-20130414-00080.jpg[/attachment:1wicihnq]
[attachment=1:1wicihnq]IMG-20130414-00073.jpg[/attachment:1wicihnq] -
AuthorPosts
- You must be logged in to reply to this topic.
